Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 16:29   #40
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
... I nawet (a może zwłaszcza) tu na Wizażu widać jak duża jest presja na bycie idealną.
...
Nawet jest taki wątek i to w odcinkach o temacie (mniej więcej) Jak być doskonałą w każdym calu, mnie to troszkę przeraża szczerze mówiąc ...

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Chyba to i to umiem wymienić szybko, a są rzeczy które są zaletą, ale czasem stają się wadą
.... Tak samo w czasie zakupów przestaje mnie cieszyć posiadanie wcięcia w talii itd.

....
Oj, coś w tym jest, kupienie spodni to bardzo trudne zadanie

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
...
Może nie tyle akceptacja co zmiana poglądów które przychodzą z wiekiem Wpływ innych ludzi itd.
...
Ale to naprowadziło mnie na myśl, że jest sporo prawdy w stwierdzeniu, że do pewnych rzeczy, np. pogodzenia się z pewnymi cechami, a nawet przekucia pozornych wad na zalety trzeba dojrzeć, a akceptacja otoczenia jest bezcenna - to co kiedyś dla mnie było wadą, czyli wąska talia i lia i spory tyłek, teraz postrzegam jako zaletę.

Ale doszłam do tego nie sama - kiedyś schudłam zbyt dużo, z przyczyn ode mnie niezależnych i ... pierwsza była uwaga exTZ: Misiek, a gdzie Twój tyłeczek?! wypowiedziana z autentyczną zgrozą, a potem kilka komentarzy dalszych znajomych.
I dotarło do mnie, ze jakoś to brak pupy był niemile widziany, a jej (dumne i bezsprzeczne) istnienie było zaletą
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2013-04-18 o 16:31
misianka jest offline Zgłoś do moderatora