Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-18, 17:06   #49
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czy czujesz się piękna? Zalety kontra wady – co wymienisz szybciej?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Z tymi zdjęciami to też różnie bywa.
Umówmy się, nie wszyscy są obiektywnie piękni. Niektórzy mają DYSKUSYJNĄ urodę a inni sa po prostu brzydcy. Tak jest.
ALE:
również brzydka kobieta, czy brzydki facet mogą być: zadbani, mieć świetną cerę, super ciuchy, twarzową fryzurę, fajne dodatki itd itd.

Ja np. lubię patrzeć na Dorotę Wellman. Obiektywnie patrząc - jest po prostu gruba.
ALE: ja zwracam uwagę na to, że: jest opalona, ma jędrną skórę, sama w sobie może i nie jest szczupła, ale nie jest taka 'rozlazła' tylko ubita. Jest ładnie umalowana, fajnie ubrana, uśmiechnięta, ma zawsze coś do powiedzenia, na dodatek doceniam jej działalność charytatywną. No fajna babka.

Mam taką znajomą, koło 40tki. No i też to samo: do szczuplaczków nie należy. ALE: ma super fryzurę, zawsze pofarbowane włosy, piękny makijaż, pomalowane paznokcie, but na obcasie, a ciuchy dobiera odpowiednio do swojej wagi, tzn. tuszuje ile się da, a podkreśla dobre rzeczy. jest uśmiechnięta, wesoła.

100 razy bardziej wolę popatrzeć na taką babeczkę niż na wiecznie odchudzającą się 20tkę z beznadziejnym fryzem, nieudanym makijażem i wiecznie skwaszoną miną.

Po prostu lubię uśmiechniętych, zadowolonych ludzi, mimo że wiadomo, że nie zawsze możemy tacy być, bo są różne sytuacje, ale jeśli kogoś 10 razy spotykam i on 10 razy narzeka i ma skwaszoną minę, to jednak nie może być przypadek
Ja też
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora