Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-23, 15:43   #4949
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość

Super Dori ,grattki wielkie- to anielska siła była
To naprawde dobry czas,mnie generalnie super sie biegło,trasa idealna,na 40 padł mi żołądek,ale jakoś ten piekielny most przebiegłam.Normalnie organizacja na światowym poziomie chapeau bas dla organizatora o mnie byłoby głosno bo .... w toi toiu prawie wpadłam do środka-w newsach by podali : 4 tys ukończyło orlen maraton, kilkanaście osób zeszło a trasy a jedna skończyła w ....
Łącznie 3;45,jest dobrze.Na jesień pobiegniesz na pewno lepiej w tym roku zima sprzyjała tylko długim wybieganiom o treningu szybkościowym mozna było zapomnieć.Aha ! na 100% musiałm Ci bić brava od 4:15-5.20 stałam 10 metrów za linią mety po lewej stronie ,za forografem
Lew 3:45 Superrrr!!! Piękny czas!!! Gratulacje!!!

Z mety nic nie pamiętam oprócz tego, że biegłam za jakimś chłopakiem i on na ostatniej prostej przyspieszył tak, że widziałam tylko jego oddalające się plecy i przebierałam nogami, byle za nim

Z przygód tojtojowych: mnie na którymś kilometrze złapali kamerą, jak wyskakuję z tojtoja No to mam pamiątkowy filmik
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora