Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 11:49   #2608
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Hej, zgłaszam się jako nowa czerwonowłosa

22 kwietnia po kilku latach farbowania na czarno w końcu poszłam do fryzjerki na dekoloryzację. Odwiedziłam wiele salonów i wszędzie - albo ceny z kosmosu, albo mówili że nie wyjdzie.. Znalazłam jeden, na uboczu. Nie dość, że najtańszy (160 zł za dekoloryzację, nałożenie farby i podcięcie końcówek) to jeszcze miła pani zgodziła się na farbowanie mimo że ostrzegała że efekt nie będzie zbyt piorunujący.
No to zaczęliśmy.. Kąpiel rozjaśniająca, po spłukaniu włosy było biało-rudo-brązowe.. Nałożyła mi mieszanke farb, piekło strasznie (nikomu nie polecam) i po 35 minutach miałam na głowie rudość pomieszaną z czerwienią. Nie spodziewałam się aż takiego efektu, wprawdzie liczyłam na żywy kolor ale wiadomo że fryzjerka robiła co mogła i najważniejsze że nie zniszczyła mi włosów. Oczywiście kolorek się zaczął wypłukiwać troszkę na rudy, rozjaśniacz pod wpływem słońca a ze ja stronię od rudości to postanowiłam się ratować.. Kupiłam szamponetkę ''intensywna czerwień'' oraz piankę koloryzującą popy red w osiedlowej drogerii. Wczoraj na wieczór pofarbowałam tą pianką i efekt nie z tej ziemi. Żywy, czerwony kolor. Tylko że to nie trwałe Kupiłam również toner La Riche o tym samym kolorze ale nie mam pojęcia jak go używać.. Może jakieś instrukcje ?

Mam też kilka pytań, bo nie dam rady przeczytać całego wątku.. mianowicie:
1.jak mogę jeszcze troche rozjaśnić kolor? farbowanie na popy red wystarczy? nie jestem fanka ciemnych kolorow.
2. czego używać żeby nie trzeba było zbyt często poprawiać?
3. w jakich odstępach czasu mogę używać pianek, tonerów etc?

dziękuje z góry za odpowiedzi
Hej.
Więc tak w duuużym skrócie:
1. Największe i najważniejsze info masz na 1 stronie TEGO wątku.
2. Pianki i tonery używasz kiedy musisz.. czyli kiedy kolor jest już spłukany.
3. Zapraszam do galerii --- link jest na 1 Str. wątku.
4. Dekoloryzacja a kąpiel rozjaśniająca to co innego.. dlaczego wszyscy myślą że to to samo..
5. toneru jak używać? albo sam toner albo w odżywką- efekt prawie taki sam..
To na tyle reszte masz w punkcie 1

Benek- kope lat!! jak sie moje kochane loczki mają? czekam na fotki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora