Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-30, 20:02   #4150
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ostatnio przyszło mi zweryfikować opinie na temat fryzjerów. Ok. rok temu zapowiadało się, że zostanę stałą klientką p. Tomka Maruta z Avant Apres - fryzurka klasyczna, twarzowa ( aczkolwiek mało kto widział, że byłam u fryzjera). Spodziewałam się, że z moich niesfornych włosów zrobi fale (jak to niektórym koleżankom wyczarował takie cuda na głowie) - p. Tomek orzekł, że dla mnie w tej materii nie ma nadziei - cóż, takie włosy Dlaczego nie jestem już klientką? Niestety osławione terminy - już nie miesiąc, a dwa miesiące (w dodatku można się zapisać w określonych dniach). Podziękowałam niestety.

Potem trafiłam do p. Grzegorza Kołodzieja (pracował kiedyś w Expanderze). Przyszłam bez wizji, bez pomysłu. Pan Grzegorz zrobił dokładny wywiad, obejrzał włosy. Stwierdził, że on je tak podetnie, że będą się kręcić. Moje niedowiarstwo w tej materii sięgnęło zenitu (dużo fryzjerów obiecywało, a niestety rezultat był opłakany - poszarpane, powycinane włosy, które nie chcą się układać). Jest mistrzem w posługiwaniu się nożyczkami - świetnie się go ogląda przy pracy. Bardzo precyzyjny, dokładny. Największa niespodzianka czekała mnie po wysuszeniu włosów - zyskały na gęstości, zaczęły się formować w bardzo ładne loczko-fale. Jako jedyny fryzjer potrafił u mnie osiągnąć ten efekt(!), fryzura długo zachowywała kształt. Z całego serca polecam wszystkim pokręconym - jeśli u mnie się tak udało, to tym bardziej u innych dziewczyn będzie zachwycający efekt. Niestety jedyną wadą jest cena strzyżenia - powyżej 100 zł. Niemniej jednak myślę, że jakość jest warta tej ceny.

Trzeci - ostatni namiar - p. Piotr Karnafał z Hair Club na Żabińcu. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem - mam świetną fryzurkę za niewielką cenę (50 zł za długie włosy). Pan Piotr też przed strzyżeniem robi dokładny wywiad, potrafi dobrze doradzić także i w detalach. Włosy zyskały na lekkości, przyciął je w ciekawy sposób - można je wysuszyć okręcając na palcu i efekt jest podobny jak po kręceniu fal prostownicą. Kobieca, seksowna fryzurka bez konieczności męczenia się z modelowaniem na szczotce - mało jest fryzjerów, którzy mają takie podejście do mojego typu włosów. Widziałam też, jak przede mną obcinał dziewczynę z prostymi włosami - cudo, seksowna lekka asymetria; fryzura bardzo dopasowana do kształtu twarzy; świeża ale nie przesadzona pod względem awangardowości. Na pewno pojawię się tam nieraz.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując