Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 21:24   #1070
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość

Witam wizażanki!! Jestem nowo nawrócona na filtry Rumianką . Od dwóch dni przesiewam wizaż w celu znalezienia informacji. Część już mam, reszte musze sie Was dopytać, bo siedzac tu tyle czasu nie zarobie na te kremy i filtry...

A serio. jestem dzień po laserze na rumień. Brrr...
Lekko opuchnieta twarz, bardziej pod oczami na policzkach-tu zawsze miałam najwiekszy rumień, wiec pewnie reakcja najwieksza. Mini-stan podgoraczkowy dzis wieczorem- mysle ze cos sie zaczyna dziac w skorze) Oby...
Oczywiscie moge Wam opisywać co sie bedzie działo z moją geba z każdym tygodniem.

!!! A teraz do rzeczy. Jutro ide na uczelnie i mam dylemat.
-Dzis naloze diroseal- (moge).
-Jutro rano Avene antirougeurs, po wchlonieciu mam tylko w domu filtr z Włoch na narty 30... we Włoszech jest w zimie ogromne słonce- wiec powinno być ok??? To jest filtr firmy Alpen(??) i ma mieć faktor 30. Wyzszego firma ta nie miała w ofercie (podobno).

-Jedyny podkład, który odpowiada jasnością mojej bladolicej gębie to Ivory40 Max Factor Age Renew (nic jaśniejszego nie znalazłam nawet w MF, a on i tak na mojej szyji odcina sie lekko brązowawo )- jako kolejna warstwa.

Wiem ze nie jest to najlepszy zestaw(filtr), ale idę jutro po próbkę LRP Anthel-cośtam Deromo-Pediatrics. Musze zacząć od próbki, bo boje ze powtórzy mi sie podrażnienie z "kiedyś" po zastosowaniu LRP toleriane i LRP naczynkowego

i pytanie wreszcie, czy zestaw(ostatecznie jakby mnie nie uczuliło ):
-antirougeurs
-filtr mam nadzieje LRP DP
-podkład MF Age Renew

jest dopuszczalny??? nie pogryzie sie? i ten LRP na Avene??

ps mam nadzieje ze któraś przebrnie przez to moje gadanie...
Witaj Ciekawa sprawa z tym laserem - możesz napisać coś więcej, jaki to rodzaj lasera, jak wyglądał zabieg, gdzie go robiłaś?
Co do filtrów - Antirougeurs ma stabilny filtr, niestety niski faktor, tylko 10, to tyle co nic. Jeżeli kładziesz dwa preparaty z filtrami, to lepiej, żeby były jednorodzajowe, czyli na tego "antyróżera" lepszy byłby filtr Avene. Trudno powiedzieć, czy filtr LRP z parsolem nie będzie się "gryzł" z filtrami w antirougeurs. Co do podkładu, trzeba sprawdzić jego skład pod kątem obecności talku, miki, tlenków żelaza i dwutlenku tytanu. Jeżeli to wszystko w nim jest, to raczej szukaj filtra wśród Avene, bo są pozbawione łatwo destabilizującego się parsolu.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując