Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-04, 21:22   #23
annussiaa91
Raczkowanie
 
Avatar annussiaa91
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Rozumiem o czym mówisz i jakby się przyczepić, to pasuję do Twojego opisu, bo jak już wspomniałam, włosy po kuracji "Joanna - Rzepa" przestały mi wypadać, a kozieradkę stosuję dodatkowo. Dlaczego? Po pierwsze: Rzepa mi wysusza skórę głowy po dłuższym stosowaniu (mimo przerw), więc szukam alternatywnej wcierki do codziennego stosowania. A skoro ileś osób zanotowało pozytywne efekty stosowania tej wcierki, to sądzę, że zawsze warto wypróbować na sobie. Szczególnie, że zapuszczam włosy, które z naturalnych przyczyn swojej żywotności stanęły na pewnej długości i nie chciały się ruszyć. Stosując tą nietypową pielęgnację opisaną wyżej - ruszyły się w miesiąc o 3 cm. Dodatkowo chcę odzyskać te włosy, które wypadły mi przez te lata. Myślę, że jeśli będę widziała w dalszym ciągu pozytywne efekty wcierania kozieradki to czemu miałabym z niej rezygnować? Gdyby wcieranie jej w głowę było złe, to w przeciwwskazaniach pewnie byłoby to ujęte.
A jeśli mówimy o Twoich doświadczeniach. To wcierałaś tego typu zioła i wypadły Ci włosy? Wiesz.. niektórzy też mają uczulenie na niektóre składniki i może to stąd ten problem? Ale pewnie gdyby i mnie coś takiego spotkało, to byłabym faktycznie bardziej ostrożna. Na razie walczę o dłuższe, zdrowsze i silniejsze włosy i staram się łapać wszystkiego póki mi nie szkodzi.
__________________
Zapuszczam włosy.
37 cm -> 40 cm -> 43 cm -> 46cm -> 50cm -> 55cm -> 60 cm ->
annussiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując