Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-04, 21:45   #621
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez L_V

Składnikiem aktywnym jest tu chyba kwa sslaicylowy i wyciąg z winofron, tyle że mało tu tego - oba składniki pod koniec składu, czyli szampon wypadnie na średnio-skuteczny.Zupelnie niepotrzebnew szamopnie p/lupiezowym sa silikony - mogą nasilac uczucie swędzenia skory głowy.

Od siebie polecam Kerium od LRP [z LHA, glicerzna i mocznikiem]. Do wybory masz wersje do łupieżu suchego, tłustego oraz intesnywną kuracje p/łupieżową. Cenowo wychodzi podobnie.
Druga opcja to szmpon dla niemowląt [serio], np Nivea baby.
Tak mi się wydawało na moje oko laika, że tego wyciągu z winogron (którym producent chwali się na opakowaniu) jest niewiele.
Nie wiedziałam, że jest to szampon przeciwłupieżowy. Na opakowaniu pisze, że to szampon do częstego stosowania. Zapobiega przetłuszczaniu. Chroni włosy, by uniknąć osadzania się zanieczyszczeń.

Czytałam już w którymś wątku, że polecasz szampon od LRP. Jednak ja nie mam łupieżu, a raczej szukam czegoś, co trochę opóźniłoby przetłuszczanie się włosów.

A próbowałam już prawie wszystkiego.
W tej chwili używam szamponu dla dzieci Hippa. Wcześniej Rossmanowski Babydream. Przeszłam już więc także przez szampony dla dzieci.
Ale Nivea Baby jeszcze nie próbowałam. Dziękuję.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora