Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-05, 08:31   #624
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Sprobuje tak

aesculus-wyciag z kasztanowca ma wlasciwosci przeciwzapalne, przeciwobrzękowe
hammamelis-wyciag z oczaru ma właściwości ściągające, przeciwzapalne, poprawia ukrwienie skóry
sodium carbomer-emulgator
magnesium L-ascorbic acid PCA-magnez i kwas askorbinowy,pelni role antyoksydanta, regulatora pH ale dla pewnosci niech L_V zerknie na to
hyaluronic acid-kwas hialuronowy
diazolidinyl urea-to chyba bedzie jako konserwant
biotyna-witamina z grupy B, nazywana również witaminą H. Bierze udział w przemianie aminokwasów, ma działanie odmładzające, stymuluje produkcję keratyny w skórze

wg mnie ma ciekawy i w miarę krótki sklad,moze calkiem dobrze dzialac na naczynkowcow-az sama nabralam ochoty na przetestowanie tego kremu tymbardziej,ze nie ma potencjalnych zapychaczy.
. Też wydał mi się ciekawy. Nie mam pojęcia o składach, ale te dwa pierwsze po wodzie wydały mi się właśnie wyciągami, a to oznacza, że jest ich w tym kremie sporo. No i krem na naczynka za 20 zł to miła odmiana. Odkryłam go dzięki KWC, po prostu zobaczyłam w "najnowsze recenzje" krem na naczynka, którego nie znam i musiałam kliknąć. Jejku jej, to chyba przeradza się w obsesję .
Ponawiam pytanie o składniki "nabłyszczające" włosy
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora