Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od dzis biegam aby schudnąć!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-13, 23:25   #176
niusuance
Rozeznanie
 
Avatar niusuance
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wellington
Wiadomości: 556
Dot.: Od dzis biegam aby schudnąć!!!

Cytat:
Napisane przez utrapienie Pokaż wiadomość
Ja poza butami new balance oraz asics na zmianę i stanikiem do biegania mam jeszcze kurtkę z kalenji za 89 zł tą tutaj:

http://www.decathlon.pl/kurtka-prote...d_8180364.html

jest o tyle fajna, że w przeciwieństwie do ciuszków bawełnianych, bardzo dobrze odprowadza ciepło i wentyluje Nie mam wrażenia takiego ugotowania w ciuchach. Co do legginsów, to mam zwykłe, 3/4 długości i jakoś nie planuję obecnie zakupu nowych.
Jak się sprawdzają buty New Balance? Miesiac temu kupowalam buty i widzialam sporo fajnych modeli z NB ale ze nie znam firmy to balam sie troche kupowac. Zdecydowalam sie na Nike i jestem zadowolona

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
madziara_07- zazdroszczę okolicznych parków do biegania i imprez biegowych Ja się ostatnio dwoje i troję i wymyśleniu rozsądnej trasy. W sumie jakby nie spojrzeć muszę biec w tą i z powrotem, a za bardzo za tym nie przepadam Ja nie stawiam na szybkość, ale długość biegu który staram sie z tygodnia na tydzień wydłużać. Zaczęłam od 3km, a teraz biegnę 6-6,5km. Bardzo się z tego cieszę No i oprócz normalnego zmęczenia nic mnie nie boli
a tak się bałam, że nie dam rady biegać. Teraz się już nie boję i będę biegać dalej Szkoda, że u mnie nie ma takich 5km biegowych park run. No dobra właściwie porządnego parku tez nie ma

niusuance- no co ty piszesz aż tak źle w szortach? A ja właśnie chciałam sobie szorty kupić do biegania. W spodniach 3/4 jest mi tak gorąco....

Też tak macie, że największą ilość potu wylewacie już po biegu? w czasie rozciagania .... Ja dosłownie się wtedy zalewam potem
Na mnie się szorty nie sprawdzają- mam masywne uda, ocierały się o siebie niemiłosiernie a szorty się plątały, pałetały jeszcze pogarszając sprawę. Myślę że jeżeli ktoś ma 'normalne' uda to szorty nie są złym pomysłem

A potem zalewam się po jakiś 25-30 minutach
I też melduję się z dzisiejszym biegiem- 45min i 5 km
__________________
Blogowanie
niusuance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując