Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 14:49   #1794
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
witam się po pracy ale tylko na chwilke bo mam duzo sprzątania i dwoje trzylatków buszujących po pokoju Jak różowo na pierwszej stronie .....yyyy...mamy remis zauważyłam że martwicie się o ladan...długo jej nie ma????
i mam pytanie do mam z twardniejącymi brzuszkami: jak często wam twardnieją brzuchy, czy towarzyszy temu ból czy jest samo twardnienie???? Mi robi się jak skała kilka razy dziennie ....dokładnie newiem ile razy bo jak jestem w pracy to jestem zabiegana i nie mam jak się na tym skupić. Czasem zanim twardnieje to czuje ze zbliża się taki skurcz i zaraz po tym brzuch jest twardy. Na dodatek wczoraj po raz kolejny w tej ciąży (w sumie może ze 4 razy się mi zdarzylo) takie zaćmienie (gwiazdki przed oczami i ogolne otumanienie) -->mierzyłam ciśnienie i miała 98/55 czyli jak dla mnie niskie bo zawsze miałam książkowe. Ogólnie ostatnio ciśnienie utrzymuje mi się tak 100/50lub60 -->czy to coś znaczy. Czy może to mieć związek z poglębiającą się anemia???. KUrzce to się rozpisała i pewnie znów chaotycznie
Mi twardnieje kilkanaście razy dziennie na 10-30 minut nawet i najczęściej łączy się z bólem jak na @.
Ja z kolei mam wysokie, w poprzedniej ciąży 110/70 co wizytę, a w tej nawet do 135/85...

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
hmmmmmmmm.....wizyte mam za tydzień . Niby te twardnienia nie są bardzo częste i bez żadnych bóli więc nie chce panikować w sumie to już trochę trwa tylko teraz dochodzi mi to niskie ciśnienie pomimo tego że jestem po kawie (więc bez kawy to nie wiem jakie bym miała??)
Jak samo twardnienie i nie boli, to w tym etapie ciąży to najprawdopodobniej skurcze Braxtona-Hicksa Spytaj na wizycie, ale raczej nie ma co się martwić
Bardziej mnie martwi Twoje ciśnienie
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora