Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze pocztówki dotrą w każdy zakątek świata. Postcrossingowe przygody Wizażanek cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-23, 19:13   #3987
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Nasze pocztówki dotrą w każdy zakątek świata. Postcrossingowe przygody Wizażane

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Jakby wszystkim robili źle, to by upadli
Napisałam to w takim kontekście, że mają tyle wzorowych zamówień, a np. z Tobą postąpili jak raczkująca firma z siedzibą w stodole Po prostu w głowie się nie mieści, że w Twojej sytuacji zachowali się tak nieprofesjonalnie.

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
U mnie dzisiaj w skrzynce kartka z... znowu Niemiec i Holandii. Ale obie ciekawe. Niemcy bardzo bardzo ładne. Pierwsze, które tak bardzo mi się podobają, a Holandia równie interesująca
Heh, często dostaję Niemcy i Holandię w pakiecie Jak już widzę 2 kartki i jedna z Niemiec, to mam jakieś 90% szans że druga jest z Holandii

Cytat:
Dziś wylosowałam USA i Tajwan, ale... Tajwan nie wyświetla mi się adres. Nie wiem o co chodzi miała tak któraś z was?
Napisz do supportu

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Jutro stukną mi dwa expired


Cytat:
Napisane przez naroa Pokaż wiadomość
zamawiałam u Walczewskiego jakiś czas temu, bez problemu, sprawnie i szybko zapytałam o dostępność, akurat wszystkie kartki miał dostępne. I dorzucił jeszcze kilka dodatkowych za darmo. Polecam zwłaszcza serię z folklorem
O tak, folklor jest po prostu boski


A tak btw dziewczyny - czemu nie zgłaszacie się do RRów? Wiszą niezapełnione RR górski, jedzeniowy, koci i psi Frajda niesamowita, ja dostałam już 2 kartki i nie mogę doczekać się kolejnych
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora