Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 18:34   #3496
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Kopią już nas małe nóżki, coraz większe nasze brzuszki, mamy IX-X 2013, cz. VII

Cytat:
Napisane przez katee86 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie. Najpierw dobre wieści z większością narządów ok i będzie Synek.

Teraz gorsze, niestety duże naczynia wychodzące z serca nie są prawidłowe bo nie krzyżują się. Za 3 tyg. kontrola. Być może serce jest za małe teraz na ocenę, no i dzidzia niezbyt dobrze leżała. Z najgorszych scenariuszy to może być wada serca. 2 lekarki oglądały serduszko więc nie wmawiam sobie, że to pomyłka czy coś. Łzy ciekły mi w gabinecie, a jak wyszłam to masakra-jeden wielki ryk. Dziewczyna co za mną wchodziła miała bardzo przerażoną minę patrząc na mnie. Czekają mnie 3 tyg niepewności (a może i dłużej), całe szczęście że był ze mną mąż i mnie wspierał.
Po pierwsze gratulacje
Po drugie nie martw się na zapas, myśl pozytywnie (wiem że łatwiej napisać niż zrobić), twoje nastawienie i nerwy mają wpływ na synka

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość
tak lepiej dziekuje po podrozy obie byly spuchniete i bolaly ale teraz opuchlizna zeszla niemal calkowicie....jeszcze troche boli mnie ta stopa pod dotykiem ale to chyba normalne skoro przez 3 tygodnie byla napuchnieta...


strasznie szybko zapieprza ten dzien... rano bylam w szkole, potem tz czekal na mnie na dworcu, poszlismy do rossmana bo koncza mi sie kosmetyki, potem do H&M - kupilam legginsy ciazowe i bluzeczke, zjedlismy obiad i juz 16... teraz troche odpoczywam a zaraz musze prasowac i sie pakowac bo jutro z samego rana jedziemy na wycieczke z praca tzta...bedziemy zwiedzac jakas baze wojskowa nad morzem... zostajemy do niedzieli...masakros nie dadza czlowiekowi odpoczac

nio nic zycze milego weekendu i biore sie za robote
to super że w końcu z nogą lepiej
Udanej wycieczki.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Zasnęłam z Edim na drzemkę, moje maleństwo znów ma 38,5 stopnia i chyba pojedziemy w nocy na nocną pomoc lekarską Nie wiem od czego ta temperatura, niby spada po Nurofenie, ale on taki biedny rozgrzany (
Biedactwo, może jakiś wirus go złapał.

Cytat:
Napisane przez kropla_deszczu Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

Wypuścili mnie dzisiaj ze szpitala już jestem w domku
Zrobili mi USG - i dalej nie wiem kto tam siedzi, bo pępowina była między nóżkami. Ogólnie to wszystko oki, dzieć waży 504 g, wahanie między terminami porodu to prawie miesiąc ale nie ja jedna mam takie wahania - poznałam w szpitalu dziewczynę, która ma takie same terminy jak ja

Jeśli chodzi o powód pobytu w szpitalu to spowodowane to było tym, że zrobiły mi się 2 polipy na szyjce macicy - i one krwawiły. Ale dali mi leki, i już nie krwawię kazali się oszczędzać, i nie sexić się przez 2 tygodnie a później mój lekarz prowadzący ma mnie skontrolować i powiedzieć co dalej ale ogólnie to w ciąży tych polipów się nie leczy (bo to się usuwa przez zabieg) one się albo samoistnie usuną w czasie porodu, albo wykonuje się zabieg po porodzie.

Zdążyłam się zorientować, że ladan jest w szpitalu - ale po swoim pobycie w szpitalu wiem, że lepiej tam leżeć jak coś się dzieje niż w domu być i myśleć co może się wydarzyć

napisze mi któraś co się tu działo przez ostatnie 3 dni
Super, że jesteście już w domu!
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora