Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-12, 10:07   #89
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: dziwaczna cera BAAARDZO MIESZANA - dziewczyny co z tym zrobic?? HELP!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

no ale jak bede nawilzac to bede sie swiecic jak latarnia!! i znowu wiecej krostek wyskoczy nie wiem wlasnie jak to zrobic jednoczesnie nawilzac ale i na krostki jakos dzialac (naprawde wyskakuje ich wiecej jak mocno nawilzam buzie )
Początkowo tak może być - zanim skóra uzupełni braki wody [może to trwać ok miesiąca nawet]. Potem świecenie i przetłuszczanie powinno stopniowo ustąpić.

Powiem Ci, że miałam w liceum identyczny problem. Przetłuszczała mi się twarz [krotsy, zaskórniki], wszystkie moje kosmetyki miały przymiotnik "matujący" w nazwie. Za radą mojej ciotki - fanki zdrowego życia - przeszłam na tylko i wyłącznie kosmetyki łągodzące i nawilżające. Trafiłam w dziesiątkę, trądziku pozbyłam się w 2 miesiące [a męczyłam sie z nim od podstawówki, chodząc regularnie co 2 tyg do kosmetyczki, wydałam na to fortunę!!!]. Najbardziej skuteczne okazałay sie kremy apteczne i takie ekologiczne, z propolisem i aloesem jakiejś australijskiej firmy chyba...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora