Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-12, 16:27   #680
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
ja także mam prośbę o rozszyfrowanie i powiedzenie czy dane kosmetyki rzeczywiscie spelniaja swoje zastosowanie..:

Tonik antybakteryjny..Ziaja nuno-technologia przeciw pryszczom..

aqua, glycerin, panthenol, propylene glycol, mentha piperita extract, porphyra umbilicalis extract, allantoin, butylene glycol, PEG-60 almond glycerides, caprylyl glycol, carbomer, nordihydroguaiaretic acid, oleanolic acid, PPG-26-buteth-26, PEG-40 hydrogenated castor oil, sodium benzoate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, geraniol, citronellol, citric acid.

Menu nuno:
• Ac.Net – inhibitor 5 a-reduktazy
• Alantoina
• Alga Nori
• Ekstrakt z mięty
• D-panthenol
nie zawiera alkoholu

Żel myjący antybakteryjny..Ziaja nuno-technologia przeciw pryszczom..

aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium cocoamphoacetate, glycerin, PEG-40 glyceryl cocoate, sodium coceth sulfate, methyl gluceth-20, propylene glycol, salvia officinails extract, butylene glycol, PEG-60 almond glycerides, caprylyl glycol, carbomer, nordihydroguaiaretic acid, oleanolic acid, panthenol, disodium edta, sodium benzoate, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, parfum, butylphenyl methylpropional, linalool, benzyl salicylate, geraniol, citric acid.

Menu nuno:
• Ac.Net – inhibitor 5 a-reduktazy
• Ekstrakt z szałwii lekarskiej
• D-panthenol


z góry dziekuję
Tonik wyglada calkiem niezle,wydaje mi sie ze moze lagodzic skutki niechcianych niespodzianek i beda sie szybciej goic.

Natomiast zelu za bardzo bym nie polecala,ma w sobie agresywne detergenty i moze dodatkowo wysuszac i podrazniac cere;zdecydowalabym sie na cos lagodnego jak nowa Ziaja Tin Tin
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora