Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-10, 17:53   #1757
rusałka_1
Zakorzenienie
 
Avatar rusałka_1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 420
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Ciasto wyszło pycha i rzeczywiście dzięki temu jogurtowi jest takie leciutkie



Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
I ja po wizycie.
Matall widzę, że my to chodzimy w te same dni , prawie na tę samą godzinę do ginka

Ch lop potwierdzony. Po bracie zasłaniał twarzyczkę ręką i ledwo co udało nam się go zobaczyć. Wszystko w normie. Ginka powiedziała że się super rozwija. Nie stwierdziła żadnych skróceń więc jestem cała zadowolona- tym bardziej że się nie oszczędzam
553g mojej słodkości
żelazo muszę brać, ale przynajmniej infekcji brak

A zaraz lecimy podpisywać umowę przedwstępną

8.07 o 17.15 wizyta, będę wdzięczna za wpisanie
Podwójne gratulacje
Nie wiem czy przeoczyłam, chwaliłaś się już mieszkaniem?

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
ja tylko na minutke powiedzieć wam że dołączam do klubu zażywających fenoterol Mam brać 3x dziennie i jutro zadzwonic do gina ok 14 czy się trochę twardnienienia brzucha uspokoiły. Jesli nie to mój gin ma jutro dyżur w szpitalu i tam sie tez mam zgłosić . Mówił jeszcze ze macica miekka wiec jest ok , rozwarcie zewnętrzne na 1cm (więc tez ok bo to zewnętrzne a nie wewnętrzne)....ale generalnie powiedział ze trzeba to uspokoić ale nie panikować Ja jestem spokojna i licze że jutro nigdzie nie pojadę
W takim razie musisz chyba troszkę zwolnić kochana
Ale trzymam kciuki żeby po lekach przeszło!
__________________
Jesteśmy razem...
Ślub

Jaś, 22.10.2013 r.

rusałka_1 jest offline Zgłoś do moderatora