Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-10, 18:03   #1769
kropla_deszczu
Zadomowienie
 
Avatar kropla_deszczu
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 096
Dot.: Maluszki w brzuszkach fikają, mamy wyprawki wybierają, mamy IX-X 2013, cz. IX

Cytat:
Napisane przez aagula Pokaż wiadomość
Hej.
Dawno mnie u was nie było ale od kiedy taka piękna pogoda za oknem nie siedzę w ogóle przy kompie... no rano jedynie sprawdzam co tam w świcie i to by było na tyle!
Widzę , że była rozmowa o becikowym -szukałam informacji na temat dokumentów jakie należny mieć na stronie mojego mopsu ale nic nie znalazłam
Chciałam powiedzieć, że trzymam kciuki (i wiem, że będzie dobrze) za te wszystkie mamuśki z problemami! Choć nie przesiaduję tutaj z wami myślami zawsze jestem!
Jutro mam bardzo ważną wizytę lekarską dla mnie dla nas... trochę się boję ale wiem, że będzie ok! proszę trzymajcie kciuki jak możecie
A jeszcze jedna sprawa mam do oddania 4 ciuszki dla dziewczynki jedynie za koszt przesyłki jeżeli któraś by chciała to napiszcie na priv to wyślę zdjęcia są to 3 pary pół śpiochów -różowe ( to są chyba pół śpiochy- takie spodenki bez góry) i pisze to przyszła matka hehehe
1 body różowe, 1 pajac różowy!!!
__________________
"Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia...
- byłam gotowa za Ciebie umrzeć..."
08.09.12 ŻONA
07.08.13 MAMA

Uganiamy się za uniesieniem takim, przy którym wszystko inne blednie...
kropla_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora