Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-11, 16:27   #905
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Delikatne rozjasnieni wlosow

Cytat:
Napisane przez madzia8993 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo za informacje napewno poczytam

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

a gdybym pofarbowala wlosy jakims jasniejszym kolorem(w sensie jakis jasniejszy braz niz mam aktualnie), to czy farba chwycilaby moje wlosy?
niestety, farba farby nie rozjaśni. może Ci ewentualnie dodać jakiś tam refleks.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje małej porady włosowej Coś mi strzeliło do łba i przyciemniłam moje włosy z poziomu 12. Przedtem farbowane były palette c10, a ostatnio matrixem ul-n+. Fryzjerka przyciemniła mi mieszanką kilku farb, złapało na odroście ciepły ciemny blond, na długości popielaty, który wypłukiwał się do zielonkawego. Ostatecznie po miesiącu mam włosy dość jasny blond, odrost swój naturalny brąz + z 3cm odrostu ciemny blond po tamtej farbie. Fryzjerka stwierdziła, że mi nie zagwarantuje równego pofarbowania na jasny blond, więc chce podziałać sama. Myślicie, że wystarczy na odrosty przeciągając na te 3 cm położyć farbe na wodzie 12 i na ostatnie kilka minut zmalaksować/położyć farbę na długości na mniejszej wodzie? Czy lepiej kąpiel rozjaśniająca? Muszę do piątku zrobić włosy, bo mam ważne spotkanie, więc w grę wchodzą tylko farby drogeryjne + mam butle oksydantu joanny 12% i pół dużej tubki matrixa ul-n+. Chcę wrócić do jasnego beżowego blondu, takiego jak miałam, ewentualnie ciut ciemniej. Wrzucam fotki: 1 kolor który miałam, 2 po wyjściu od fryza, 3 odrost jak wygląda teraz (sorki za przetłuszony czubek, ale po ost farbowaniu u fryza włosy mi zwariowały suche jak wiór a od góry tłuste już ok. 18-19 , doprowadzam je do porządku wcierkami i olejami) i 4 zdjęcie kolor jaki mam teraz na długości.
spróbowałabym rzucić na odrost farbę rozjaśniającą- poziom 12. rozjaśnia 2-3 tony, ale nie wiem czy aż tak mocno ten brązik chwyci. albo zrobić lekką kąpiel, też na sam odrost, nie na zbyt długo. i potem na całość beżowy blond. btw, ładny masz kolor na długości.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując