Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-12, 23:02   #7681
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Zmierzyłam właśnie swoje obwody - pod biustem 79 cm w biuście 99 cm ... z elektronicznego braffitera wyszło mi że mam polskie 75 DD (brytyjskie 34 DD) i oby tak zostało trochę się pocieszyłam
hehe... jeśli pod biustem masz 79cm to biustonosz powinnaś kupować o obwodzie 75 lub 70 w zależności od marki i ściśliwości materiału, sprawdź więc w tym elektronicznym braffiterze jaki masz rozmiar dla obwodu 75 i 70

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez unsafe_girl Pokaż wiadomość
Popatrz jak moje wyglądały 3 dni po operacji
I nic mi nie urosło

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



A jak u Ciebie z czuciem? Ja mam ciągle mega wrażliwe brodawki

A tak w ogóle to wczoraj stuknęło mi 4 miesiące
no to wszystkiego najlepszego dla cycusiów z okazji czteromiesięcznicy

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
A tu cos dla Nas dziewczynki
http://www.hopaj.pl/18658
http://www.☠☠☠☠☠☠☠/grafika/4709858

Jak dobrze ze mnie pierwsze nie dotycza juz
i oby nigdy nie dotyczyły ostatnie żadnej z nas

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaania1992 Pokaż wiadomość
Doba 600 zł? ;o To ja dziękuję ;p

Chciałabym jeszcze dowiedzieć się, jak długo powinnam siedzieć w domu gdy moja praca wymaga dużego wysiłku fizycznego. Wiadomo, po powrocie do pracy oszczędzałabym się bardziej niż zwykle to robię, będąc tam. Natomiast czy Pan Doktor da mi zwolnienie np. na 3 tygodnie?
Na czym polega Twoja praca? A o zwolnienie zapytaj doktorka, nie powinno być problemu ale lepiej się upewnić.
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora