Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Facebook - blokowanie - savoir vivre
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-15, 16:40   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Facebook - blokowanie - savoir vivre

Cytat:
Napisane przez jestem agnieszka Pokaż wiadomość
Chcę skasować kolegę z facebooka.

To facet, z którym współpracowałam przy projekcie: ja z jednej organizacji, on z innej, wczoraj projekt się skończył. Mieliśmy przy tym projekcie trochę nieporozumień, słabo się z nim ostatnio pracowało i cieszę się, że to koniec.

Ale skasować chcę go nie z powodu nieporozumień, tylko dlatego, że mimo nich dosyć na mnie działa a wiem, że ma dziewczynę. Ale nawet jeśli by nie miał to między nami nie miałoby szansy, szukam czegoś innego. Mimo wszystko, kręci mnie a nie chcę tracić czasu stalkingując jego profil. Wczoraj na sam koniec wytłumaczyłam mu jak ma mi przysłać rachunek, chciałam już iść a on się do mnie na pożegnanie mocno przytulił i znowu mnie naszło, a już go nie lubiłam. Poza tym, na fb akceptuję tylko bardzo dobrych znajomych, on nim nie jest.

Pytanie: Jak go skasuję to pewnie kiedyś to zauważy. Dostawałam już wcześniej maile w stylu "jak mogłaś mnie wyrzucić???". Jak mu ewentualnie wytłumaczyć, że wszystko super, nie jestem zła ani nic, ale nie chcę go widzieć? Nie chcę, żeby sądził, że jestem na niego zła. Ewentualnie już teraz napisać, że restrukturyzuję listę przyjaciół i zachowuję tylko tych naj naj? Być może będziemy jeszcze kiedyś pracować razem, chociaż to mało prawdopodobne.
myślę, że jeżeli to zauważy to i tak będzie miał w tyłku. nie chodzicie chyba do gimnazjum...?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując