Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić z włosami? Jak ściąć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-16, 10:36   #11
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Co zrobić z włosami? Jak ściąć?

Cytat:
Napisane przez Jola_Mill Pokaż wiadomość
Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym obem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Na zdj. nr 5 wygladasz znakomicie, MEGA do Ciebie pasuje to ciecie i szczerze mowiac to nawet w tym blondzie Ci do twarzy, ale jesli tak dlugo juz farbujesz na rudo i Ci w nim dobrze to ja bym postawila na ten odcien z 2 zdjecia, nie wiem jak by to sie komponowalo razem z tym bobem ze zdj. 5 (korzystam z tel i nie mam jak pomoc z symulacjami, porownaniami) ale mysle ze to polaczenie mogloby sie udac...moze nanies ten kolor z 2 zdj. w PS na tego boba z 5 i zobaczymy, chociaz mi sie naprawde podobasz w tym blondzie, ciekawi mnie tez jakbys wygladala w srednim brazie...teraz jak mozna zobaczyc porownanie roznych fryzur to zdecydowanie bob wygrywa...
Cytat:
Napisane przez inmemoriaa Pokaż wiadomość
przerobka nr 5- idealna fryzura dla Ciebie, świetnie to wyląda
Cytat:
Napisane przez PiszacDniem Pokaż wiadomość
Tez mi sie podoba nr 5 z przeróbek
PAsowałaby ci taka fryzura
Dzieki dziewczyny Pewnie cos takiego "spróbuje" zrobic
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując