Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer spalił mi włosy. chce się zabić; ///////////
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-16, 12:25   #21
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: fryzjer spalił mi włosy. chce się zabić; ///////////

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
nawet najbardziej zniszczone włosy można odżywić. jestem tego świetnym przykładem, więc się nie załamuj szampon kup sobie jakiś delikatny (nawet takie dla dzieci są dobre). fana jest też miodowa joanna. albo joanna z serii apteczka babuni jedwab jest dobry z biosilku albo lotonu. garnier karite hit absolutny. kallos kokosowy znajdziesz raczej tylko w Internecie. na iperfumy.pl jest litrowy za 15 zł. co do odrostu- nie rób z nim nic na razie. ważniejsze jest odżywienie niż kolor teraz. możesz też kupić w aptece olejek rycynowy (jakieś 3 zł) i nakładać na końce na jak najdłużej przed myciem powodzenia.
Ja też jestem przykładem tego, ze można odratować naprawdę przesuszone włosy. Ale podkreślam przesuszone! A nie wypadające, zniszczone i kruszące się!
Po dekoloryzacji miałam gumowate i puszące się włosy,a teraz są z powrotem piękne i odżywione.
Ja stawiałabym na odżywki i maski ( Garnier awokado i karite, Wax) oraz na naftę kosmetyczną ( kupisz w aptece, nie jest droga, trzymasz na włosach około 15 min, nie dłużej!) i na olejek rycynowy (też kupisz w aptece za 2 zł., nakładasz na godzinę, ale musisz najpierw sprawdzić, czy Ci się nadaje, olejek rycynowy jest tłusty).Poza tym jakiś suplement diety. No i ścięłabym trochę włosy, a przynajmniej konkretnie podcięła. Nie załamuj się, zaciśnij zęby, ja na Twoim miejscu żądałabym zwrot kosztów.

P.S ja bym jedwiabiu z biosilka nie używała... przecież to ma w składnie alkohol, bubel jak nic.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...

Edytowane przez Krystaliczne szczescie
Czas edycji: 2013-06-16 o 12:30
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując