Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-19, 20:08   #3705
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek piąty, brzdące froterują kąty! Mamusie IX - X 2012r.

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Gda to chociaż nie jestem sama. U nas też podobny chaos bo próbuje jednocześnie testować różne dania i wybadac co ten mój gad lubi. Czemu mam wrażenie ze nie trafiam w moment kiedy głodny, po czym jest już za bardzo głodny i jest ryk i wtedy tylko cyc. No ciężko nam. A jeszcze się stresuje bo za 3 tyg zostawiam chłopaków samych na cały dzień i jadę do wawy. Wiec ani nie przyjadę na zawołanie ani przed czasem. A Tztowi gorzej idzie z karmieniem, zresztą głównie na go karmie. No nic jakoś to będzie.
Któraś pytała o niekapka - Michaś go gryzie ale pic z niego nie chce.

Dziś u nas lepiej bo spalismy do 9. A to dlatego że wczoraj moje dziecko w ciągu całego dnia spalo raptem 20 min, gdzie zazwyczaj śpi ok 2-3 h.

Nie mam neta i musze z telefonu pisać, ciężko.

U nas też upał, na spacerku byliśmy rano, może wyjdziemy jeszcze po południu.

wysłane z fona ;-)
ej nie zapomnijcie o mnie dzisiaj dziadki sie przekonały jak to jest. poszlam na uczelnie, mama ugotowala jej kurczaka z dynia, zła była az do wieczora i obrazona, bo jakim prawem, jak ona jaśnie pani tylko dynie zkurczakiem ze sloiczka ja nie wiem jak ona pozna jakiekolwiek smaki jak ciagle je to samo.

licze że jak zeby zaczna isc to moze cos ruszy, ze bedzie chciała sama z raczki cos gryźć.


Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Filipek ma pierwszy w życiu katar, leje mu sie z noska niemiłosiernie, do tego ten upał mam wodę morską, nasivin i odciągam, wystarczy? jeśli nie kaszle i nie gorączkuje to chyba nie ma póki co potrzeby wizyty u lekarza, prawda? możliwe, że katar jest od zębów? strasznie się ślini i chyba druga dolna jedynka podchodzi:confu sed:
ojjjj zdrówka!!

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Kasiam o ile się nie mylę, to jakiś czas temu wspomniałaś, że przy alergii na gluten są brzydkie kupy. Tzn. jakie? śluzowate? zielone?

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------


tak śluzowate bardziej, rzadkie. zielone to nie wiem bo u nas przy nutramigenei generalnie sa zielonkawe.
ja czytalam tak w neci i mi lekarka tak mowila.

wróciliście do glutenu? ja podaje juz od nowa 2,5 tygodnia, nie zauważyłam żadnych zmian wiec jestem dobrej mysli.


a propo tego glutenu mamuski co juz wprowadzily, karmiace mm, po 2 miesiacach podawania pół łyżczki , dawalyscie kolejne 2 miesiace cała łyżeczke, czy juz normalnie zaczelyscie podawac gluten bez tych ceregieli?
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora