Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-21, 13:34   #8220
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cześć laski Dawno mnie tu nie było i widzę, że sporo nowych cycolinek doszło Moje cycunie mają już 6,5 miesiąca, wizualnie nie ma różnicy, nadal mi się podobają i ciągle chodzę i je macam Niestety miękkie nie są, mój gruczoł może i jest miękki, ale jest go na tyle mało, że jak się je ściśnie to czuć twardy a nawet wg mnie bardzo twardy implant, wkurza mnie to i to bardzo Mam nadzieję, że kiedyś się coś zmieni, bo w tej sytuacji nawet denerwuje mnie to jak mąż chce ich dotknąć a miało być zupełnie inaczej. Przed operacją nie miałam ochoty, żeby je oglądał ani dotykał, a teraz oglądać może, ale łapki lepiej niech dalej trzyma z daleka. Hmm może to dlatego, bo nigdy nie lubiłam tego, ehh kto wie, z resztą teraz jak je próbuje popieścić to mnie bolą.
U mnie praktycznie bez zmian, poza kupnem mojego wymarzonego autka (z takich bardziej przyziemnych marzeń, bo Mustanga nie byłabym w stanie utrzymać). Poza tym brak czasu, ciągle praca, robota w domu czy koło domu, mój tż cwaniak coraz większą fleją się robi i wszędzie rozpieprza wszystko co popadnie, synek bierze z niego przykład a ja musze sprzątać i tak sypiam max 5h dziennie nie mając na nic czasu. Kurczę nawet nie wiem, w których albumikach buszować szukając nowości.
Pozdrawiam Was serdecznie
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora