Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Małżeństwa/Pary mundurowych - blaski i cienie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-22, 19:59   #10
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: Małżeństwa/Pary mundurowych - blaski i cienie...

dziewczyny - dzięki WIELKIE za odpowiedzi

właśnie o takie przykłady, czysto praktyczne mi chodziło ...
ehhhh... ale ogólnie Wam powiem, że strasznie trudno ... i jakoś tego ni jak nie mogę sobie wyobrazić żebyśmy razem z mężem pracowali w takim trybie... tzn. wiem, że jak się zacznie prace jest ciężko ale do wszystkiego można się przyzwyczaić...

od zawsze pracuję w trybie od pon-pt od 7-15 święta, weekendy, wakacje (prawie co roku) wolne... w szkole jednak jest masa papierkowej roboty ale jednak są też plusy... boje się, że jak właśnie zaczną nam nachodzić zmiany to dziecko nas nie pozna... a nie ukrywam, że myślimy o następnym (ba, nawet o 2jce kolejnych) to mnie zlinczują...

ehhh... chyba, że jak już dostanę sie do policji to na drugi dzień będę wnioskowac o pracę za biurkiem w moim obecnym systemie pracy

co so słuzby więziennej - ehhhhh... gdyby tylko istniał sposób nam znany na dostanie się do takowej jednostki to dziś składam/składamy dokumenty ale wiadomo w sw jeszcze większe 'trudności rodzinne' niżeli w policji

mąż nawet kiedyś składał dokumenty ale oczywiście 'jakoś tak' - nie wyszło... w sumie do dziś nie wiemy co im nie pasowało
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując