Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-25, 08:56   #232
Katala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: EOP
Wiadomości: 17
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć dziewczyny
Jak tak czytałam sobie od kilku dni co tu piszecie to aż nie wytrzymałam. Poczytałam trochę o tym i poleciałam do Rossmanna po oliwkę HiPP. Wcieram ją w pazurki i dłonie od 3-4 dni i jest niesamowicie, tak szybko! Paznokcie mam gładkie jak pomalowane lakierem (a są golutkie). No nie spodziewałam się że efekty będą tak szybko. Mimo że nie chcę zapuszczać bo nie lubię mieć długich paznokci to gładkie i lśniące się zawsze przydadzą Dzięki za ten wątek.
Czytałam też że niektóre z was olejują również skalp/włosy? No u mnie niestety porażka, polecono mi stosować rycynowy na skalp, efekt był opłakany, włosy się przerzedziły. Z kolei ww. przeze mnie oliwka HiPP nakładana na końcówki (również rada internautek) spowodowała ich wypadanie, podczas wcierania go w końcówki włosy po prostu leciały dziesiątkami, nie mówiąc już o późniejszym myciu ich
Tak czy inaczej dobrze, że chociaż paznokciom dobrze robi olejowanie.

PS. Wiecie może co robić gdy końce tej różowej części płytki są nierówne? Podobno tak jest od "grzebania" pod płytką, ale czy coś jeszcze na to wpływa? W roku szkolnym jak do szkoły chodziłam to zdarzało się grzebać, jak się ręka pociła od pisania, pod paznokciami zostawało takie brudne "coś" Czy samo się z czasem to wyrówna, jak zostawię "przestrzeń podpłytkową" w spokoju? Z góry dziękuję
Katala jest offline Zgłoś do moderatora