Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - koszula w kratkę na wesele. Wypada?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-26, 16:10   #46
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: koszula w kratkę na wesele. Wypada?

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Nie mam zupełnie pojęcia czy to ja jestem zbyt wyluzowana, czy Wy zbyt sztywne ale mi taka koszula by nie przeszkadzała ( ani jakbym była towarzyszką takiego osobnika na weselu, ani jakby była np Panna Młodą i tak by przyszedł ubrany gość).
Wychodzę z założenia,że wesele to owszem jednak oficjalna uroczystość ale jednak pozbawiona sztywniactwa.
Nie wiem może ja po prostu bywam na luźnych weselach gdzie ludzie przychodzą się bawić i cieszyć szczęściem Młodych a nie prześwietlać ubiór?

I serio nie założenie marynarki to takie wielkie faux-pas?
A ja kobieta nie zakłada żakietu do kiecki to tez gromy na nią z nieba spadną? Pytam serio. Sama niebawem na weselicho się wybieram
marynarka i spodnie od garnituru to moim zdaniem podstawa, mówimy o wyjątkowym wieczorze z częścią oficjalną w kościele/usc i mniej oficjalną- przyjęciem weselnym/kolacją
bez marynarki mogą pojawić się dzieci/młodzi chłopcy, natomiast nie przystoi to dorosłemu mężczyźnie
analogicznie sweter do koszuli nie będzie odpowiednią oprawą wieczornego wyjścia w charakterze gościa weselnego
reszta- kolory, faktury, materiał, koszula, krawat/mucha, buty, spinki etc etc etc.. to kwestia indywidualna
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując