Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyczka Gorzów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-02, 15:41   #137
AgnieszkaZ84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny Warszawa

Paulik88 a to bardzo dziwne co piszesz, bo robię makijaż permanentny u Pani Świeckiej juz kilka lat (i moja mama, kilka koleżanek z pracy..) i wcale nie przesadzając zarówno brwi i kreski (oraz usta mojej mamy) są jak z obrazka. Moje brwi nie są swoim odbiciem lustrzanym, bo nie wiem czy wiesz, ale każda połówka twarzy nieco różni się od siebie. Jak patrzę na swoje zdjęcia z przed lat, to widzę jak nowe brwi zmieniły całą moją twarz. Tak jak napisałam, moje obie brwi sa bardzo różne, ale np. dzięki temu mam wrażenie że moja twarz wygląda o wiele bardziej symetrycznie. Nie wiem też jak chciałaś wyglądać 'zaraz po' zabiegu makijazu permanentnego? No chyba nie tak, żeby nie było widać, że coś w ogóle robiłaś? To chyba normalne, że żeby barwnik w skórze pozostał trzeba nałozyć go więcej, bo dużao się wykrusza.. Działa to podobnie jak tatuaż. Jeżeli masz jakieś 'białe placki' to może za dużo barwnika 'wyszło' Ci z brwi, wydaje mi się że powinnaś to skonsultować z p. Świecką, a nie od razu wypisywać na tak profesjonalną osobę takie rzeczy na forum.. Miałam wiele zabiegów kosmetycznych, ale bardzo rzadko spotykałam osoby, które podchodziły do swojego zawodu z pasją. Jeśli są jakieś zastrzeżenia do wykonania zabiegu, konsultujmy je z wykonawcą, a nie trollujmy w internecie od razu.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka.
AgnieszkaZ84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując