Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak ubierają się, malują, styl preferują kobiety w Waszych krajach?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-18, 12:17   #124
anna_syd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 28
Dot.: Jak ubieraja sie, maluja, styl preferuja kobiety w Waszych krajach?

W Australii gdzie mieszkam dominuja thongsy tzn . gumowe klapki japonki firmy HAVAIANAS we wszystkich mozliwych kolorach noszone sa do wszystkiego nawet podczas w chlodniejszych miesiecy do zimowych kurtek i plaszczy , po prostu porazka , mozna w nich zobaczyc ludzi na dyskotekach w pubach nawet w telewizji , przyznaje ze sama mam takich jedna pare ale nosze je tylko na plaze. Ogolnie w Australii mody jako takiej nie ma ludzie ubieraja sie niechlujnie i na luzie zreszta takie jest ich tez zycie , czy ktos widzial kiedys w Polsce kogos na zakupach w sklepie w kapciach i pidzamie tutaj to standard , jednym slowem luz i swoboda . Uwielbiaja tez pokazywac swoje nieapetyczne ciala ,czesto mozna zobaczyc mlode dziewczyny z walkami i rozstepami na wierzchu nie wstydza sie tego . Ja jadac do Polski kupuje zawsze mnostwo ciuchow, sa po prostu piekne , kilka razy zdarzylo mi sie ze kobiety na ulicy w Australii zaczepily mnie skad mam ubrania lub buty na sobie , milo jest odpowiedziec ze z Polski.
anna_syd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując