Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-04, 18:51   #1413
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią. Część 10

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
JA to robię inaczej. Biorę duży rozmiar, łydki wchodzą na luzie, uda też, biodra ojjj, jakoś wejdą a na brzuchy wisi i powiewa, kur... czy wszystkie spodnie są szyte na brzuchatych?
Ja mam dużą d. i uda a wąską talię i o dopasowanych spodniach mogę zapomnieć. Tak jak i o ciuchach z miejscem na biust ( ale to się akurat zmienia)
Mam to samo niestety. I z udami, i z biustem. Kurtkę/płaszcz kupić, żeby mnie nie ciągnęło w biuście to graniczy z cudem, a dużym mojego biustu zdecydowanie bym nie nazwała.

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Dziwi mnie i nie rozumiem (chyba nigdy nie zrozumiem) trzymania na facebooku konta osoby, która zmarła.
Jak widzę jakieś wydarzenie i w 'zaproszeni' zdjęcie tego chłopaka, to mi się białko w mózgu ścina.
Albo '<imię wspomnianego chłopaka> i Antoni K. są teraz znajomymi'. No dziwne to jest dla mnie strasznie.
Ja mam w znajomych osobę, któa nie żyje, i w ogóle trzymanie takich kont mnie trochę dziwi. Ja wiem, że to jest problem, żeby usunąć takie konto, że trzeba pisać do facebooka czy coś, no ale właśnie potem ktoś wysyła wszystkim znajomym zaproszenia na wydarzenie a tam wśród zaproszonych ta osoba. Niieee wiem, mnie to jakoś nie ten tego.
A korzystania z konta przez kogoś innego-tak jak napisałaś-akceptowanie zaproszeń itp. to już w ogóle nie ogarniam.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora