Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Życie bez miłości 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-07, 20:45   #2064
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez angel 23 Pokaż wiadomość
Ehh doskonale rozumiem Twój lęk...sama również mam takie podejście. Póki piszę z kimś jest super ale jak miałabym się zacząć spotykać i być może rozwinąć znajomość i zaangażować się..od razu mnie to przeraża. Z góry zakładam, że chłopakowi chodzi tylko o jedno a więc nie będę się z nim spotykać i już wolę być sama niż się zaangażować ;/ to też wynika z tego, co przeżyłam z chłopakiem, w którym byłam zakochana a który wykorzystywał moją naiwność do granic możliwości. Nie jest łatwo na nowo obdarzyć kogoś zaufaniem i przełamać lęk, chociaż staram sobie tłumaczyć to tak, że jeśli kiedyś spotkam kogoś wyjątkowego (pytanie ile można czekać) to wtedy to zaufanie przyjdzie samo...Tobie też tego życzę
Dokładnie. Nawet jeśli wiem,że jemu nie chodzi o jedno, to przeraża mnie spotkanie z chłopakiem. A o bliskości nie ma mowy. Z jednej strony chciałabym, ale coś mnie blokuje. Ci co nie wiedzą o mojej przeszłości uważają, że mam feministyczne poglądy. Kiedyś pierwszy raz po tej imprezie, jakoś rok po, spotkałam się z chłopakiem, miałam do niego całkowite zaufanie, jednak gdy powiedziałam jemu, co się wydarzyło, że jest pierwszym od tego czasu, urwał ze mną kontakt. To zabolało jeszcze mocniej i umocniło fakt, że nie nadaję się do związków.
Mi też powtarzają, że spotkam tego jedynego i przełamię ten strach, jednak jakoś specjalnie w to nie wierzę...
Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa!
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora