Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Życie bez miłości 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-07, 21:51   #2066
meg1702
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 151
Dot.: Życie bez miłości 5

Cytat:
Napisane przez angel 23 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o tego chłopaka, który zerwał z Tobą kontakt po tym gdy mu się zwierzyłaś....brak słów :/ nie zasługiwał na Ciebie i tyle. Ja też staram się wierzyć w to, że jest mi dane z kimś tam, kiedyś, w końcu stworzyć fajny związek i być szczęśliwą....ale póki nikt szczególny nie pojawił się w Naszym życiu, trzeba cieszyć się z tego, że jesteśmy wolne, mamy dużo czasu dla siebie, nikt Nas nie kontroluje. Oczywiste jest to, że łatwo jest mówić "nie martw się, ciesz się wolnością" bo ja sama mam chwile słabości, siedząc w domu, gdy wiem, że moje koleżanki teraz pewnie spędzają czas ze swoimi chłopakami, a ja...oglądam tv. Ale cóż, może i My w końcu spotkamy kogoś, komu będzie można w 100% zaufać, bo najwidoczniej do tej pory nikt szczególny się nie pojawił a być z kimś i zmuszać się do czegoś, czego nie jesteśmy pewne jest bez sensu! trzeba doceniać to, co się ma. Dobrze, że można się wygadać na takich forach, bo jakoś tak łatwiej jest z tym wszystkim
Zawsze trzeba cieszyć się z tego, co się ma, no ale... Jak patrzę jak moja młodsza siostra ma chłopaka i teraz np idziemy na wesele i mam problem z osobą towarzyszącą, to aż płakać mi się chce.
Moje koleżanki się śmieją ze mnie, że jestem sama, że muszą znaleźć mi kogoś. To jest strasznie denerwujące. A w dodatku przez te sytuacje na tamtej imprezie w ogóle teraz nigdzie nie wychodzę, siedzę w domu sama...
meg1702 jest offline Zgłoś do moderatora