Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-14, 00:05   #1420
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
oj... wiesz, nawet jeśli teraz wszystko nie wypali to próbuj za pół roku! A poza tym pytałaś czy mogą przełożyć obronę? czasem mogą pójść na rękę- sprawdź to.
Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość
Spokojnie. Kilka głębokich oddechów. I zastanów się nad wszystkim. Czy nie da się przyśpieszyć terminu obrony, może inna uczelnia prowadzi dłużej rekrutację na ten kierunek (potem możesz sie przenieść), może złożyć na studia zaoczne (przenieść się w trakcie). Nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy.
Iść za pół roku na studia? Tak chyba się nie da, no chyba że na jakieś Wyższej Szkole Gotowania Na Gazie, a nie chcę skończyć w takim miejscu po studiowaniu na najlepszym wydziale (jeśli chodzi o mój kierunek) w kraju. Terminu obrony nie mogę przyspieszyć, już o to pytałam. Termin rekrutacji kończy się na początku września, a na inny uniwersytet nie chcę iść (za daleko...), zostać tam gdzie studiowałam - też nie, bo dostaję depresji w tym mieście. Miałam coś zmienić w swoim życiu... I co? G****. Jestem załamana.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Jakoś (może to za dużo powiedziane, ale) zabolało mnie, że nie zainteresował się mną ten chłopak, o którym wspominałam. I sama sobie wmawiam, tłumaczę, że przecież mi się nie podobał!!!
Witam w klubie, też tak zawsze mam... Najgorzej jak faceci zwracają uwagę na koleżanki, a na mnie nie... Zastanawiam się wtedy - w czym jestem gorsza od nich?

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Z innej beczki- postanowiłam, że będę skakać na skakance- wytrzymałam 12 minut z dwoma małymi przerwami. Kondycja zerowa. Jutro poskaczę. Może uda mi się wytrwać do 15 minut bez wypluwania płuc i serca
Też zamierzam. Na początku zawsze jest ciężko. Ale mam tyle fajnych ubrań, które nosiłam jeszcze ponad rok temu i teraz się w nie nie mieszczę . Mam tego dość. Trochę ucięłam jedzenie słodyczy, zacznę też powoli trochę ćwiczyć. Ale nie zamierzam znowu się katować (ostatnio nie przyniosło mi to żadnego efektu), będę robić to w takiej ilości i formie, żeby mieć z tego przyjemność.

Cytat:
Napisane przez CarmineRose Pokaż wiadomość

A co do Twojego pytania. U mnie nijak. Z naciskiem na "nie widzę szans na lepsze jutro "
Widzisz, mi piszesz, że nigdy nie jest tak źle jak przypuszczamy, a u siebie nie widzisz szans na poprawę .

Czy mi się tylko zdaje, czy na tym forum zostałyście tylko Wy dwie?
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując