Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-14, 20:50   #1426
dioneja
Rozeznanie
 
Avatar dioneja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 909
Dot.: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ups... no to ciocia musisz troszkę nadrobić...
Wmawiam sobie, że to przez to, że to siostra przyrodnia, że nawet w święta wielkanocne ani bożonarodzeniowe nam się nie udało zobaczyć (no bo albo u rodziców swojego faceta, albo z matką, albo coś), że mi z Trójmiasta do Warszawy to daleko. I tak sobie szukałam wymówki :P.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
no nie gadaj... Tom Hardy zbabiały??!! w życiu!
toż to mega męski prawdziwy facet
i d e a l n y ...
w tej roli może trochę był taki figo-fago ale generlanie to kwintesencja męskości dla mnie. Powalił mnie w roli 'The take'. Krzywe zęby, angielski akcent, pewność siebie, bezczelny, pewny siebie... ah... prawdziwy chłop!
Jak dla mnie trochę zbabiały :P. Przynajmniej na tych zdjęciach co mi google pokazało .
Dla mnie ideały to:
- Henry Cavill (dwie pierwsze foty załączników :P)
- Joe Manganiello (trzy kolejne foty :P)
No i żeby nie było to jeszcze ostatnie foto Polaka - siatkarza z mojej mieściny który odnosi sukcesy . Dla mnie nawet on jest dużo bliżej ideału aniżeli Tom Hardy :P.


Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
PS. ale mam podniesione ciśnienie! Umawiałam sie z koleżanką, że jakoś razem wyjedziemy za granicę i okazuje się, że raczej nici z tego...
Mam poczucie, że życie mi ucieka.. tyle chciałabym zobaczyć. Niby całe życie przede mną.. ale kto wie co zdarzy się jutro? Ja chciałabym wszystko robić i być teraz, natychmiast!
Łapię dołki przez takie coś. Mam poczucie, że coś mnie omija, że coś tracę...
Kurdę skoro nie mogę mieć faceta, rodziny to niech mam chociaż podróże... to nie... los mi sporządza super życie. Samotnie w domu
Też mam podejście, że bym chciała mieć/robić wszystko od razu - tu i teraz. A koleżanka co Ci powiedziała? Dlaczego nagle nie może z Tobą się wybrać na wakacje ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg henry-cavill-670x350.jpg (34,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Henry-Cavill-112220355211.jpg (141,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MV5BMTI2NDk1OTU0MV5BMl5BanBnXkFtZTcwODMzMTg3Mg@@._V1._SX600_SY904_.jpg (46,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TrueBloodManganiello-thumb-330x388-30734.jpg (17,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m04u89gj0f1qd98udo1_500.jpg (68,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mfhy32NatJ1rbb9x4o1_1280.jpg (35,1 KB, 1 załadowań)
__________________

dioneja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując