Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Post za postem, urwanie głowy, znów nowy wątek offtopowy - część 6.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-17, 20:02   #3756
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Post za postem, urwanie głowy, znów nowy wątek offtopowy - część 6.

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Już nawet nie czekałyśmy na zakończenie na to losowanie nagrody i darmowy upominek..... Gary fajne bo mleko Ci nie wykipi, jak coś Ci się przypali to odchodzi bardzo gładko jak serwetka, ale bez tłuszczu to moge i na teflonie smażyć... A co do ciasta w 13 minut z garnka to było ono z proszku... ciekawe czy wyszło by jej gdyby sama świeże skladniki wymieszała.....

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------


Tylko mama się zdenerwowała... No przynajmniej piernika spróbowałam a mama jeszcze kurczaka ale mówiła ze wydawało jej sie że w srodku jest surowy
no niestety cwaniaki scieme wala bo gdyby powiedzieli,ze pokaz garow to pewnie nikt by nie przyszedl Wy sie nastawilyscie a tu taki zonk tylko strata czasu co nie

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No rzeczywiście, wielki to problem że ktoś zmienił avka
Po pierwsze, klikając w konkurs nie wiedziałam że będzie zmieniony, bo i skąd?
A po drugie, ja z wami gadam a nie z waszymi majkelami czy tygrysami, no ale cóz

Esti, anusiak, dziękuję
a se zmieniaj mnie to tam rybka tez nie gadalam z Twoim Luckiem tylko z Toba
no tyle sie nagadala a i tak zmienila na Lucka
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010

Edytowane przez Esti10
Czas edycji: 2013-07-17 o 20:15
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora