Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studia plastyczne, oto jest pytanie ;-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 09:41   #18
Kalini
Zakorzenienie
 
Avatar Kalini
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 134
Dot.: Studia plastyczne, oto jest pytanie ;-)

Cytat:
do szkoły średniej też Cię nikt nie zmuszał, lecisz do 18 a później jak się nie podoba to do widzenia.
ja miałam raz terror na wf na studiach i nie obchodziło faceta, że mnie zaczyna dusić bo mam astmę, miałam zasuwać pompki równo z chłopakami i nie ja jedna.

i też nie było, że z chłopakami i że się wstydzisz, normalnie wszyscy razem mieliśmy wf i jakoś wszyscy przeżyli.
jak czegoś takiego psychicznie nie wytrzymasz to co zrobisz jak trafisz na pracodawcę, który będzie uwielbiał Cię w taki sposób męczyć? powiesz, że dobrowolnie przyszłaś do pracy i nie będziesz robić tego, co on chce bo się wstydzisz przy innych?
to powodzenia w życiu z taką psychiką a i chodzenie do tablicy z płaczem...bez jaaaaj.


Tak, tak broń psychopatów i sadystów. Zmuszanie kogokolwiek do czegokolwiek jest okropne.

Co do pracodawcy, to się nazywa mobbing i nikt nie powinien zgadzać się na takie traktowanie.

Serio pogląd, jeśli Cię gnoją powinnaś zacisnąć zęby, jest naprawdę szkodliwy.

Z moją psychiką jest wszytsko w porządku. Nie dopuszczam po prostu tego, że ktoś mnie do czegoś zmusza, szczególnie gdy uważam to za bezsensowne. Mam wolną wole, więc chcę z niej korzystać.
Kalini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując