Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znowu Tinkerbell
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-25, 12:16   #77
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Znowu Tinkerbell

Och nie! Kiedy zobaczyłam Cię na pierwszym zdjęciu, zachwyciłam się stylem - kolor, kolczyki całokształt... oczywiście takie rozjaśnianie włosów je niszczy, ale gdyby od początku (farbowania) do końca (pielęgnacji) stosować dobre kosmetyki to przy takiej długości spokojnie mogą się trzymać i wyglądać nieźle. A henna tak uwielbiana przez wszystkich, potrafi być zmorą... zwłaszcza jak chcesz coś później zmienić. Moją fryzjerkę trafia szlag za każdym razem, gdy tylko wśród farbowanej rudości wyjdzie mi jakieś czerwono-fioletowo-dziwne pasmo. Kiedy stosowałam hennę, bardzo przesuszyła mi włosy, nadbudowała się (nie szło ich normalnie rozczesać, strasznie się plątały), zabiła mój skręt i robiła cuda - żeby nie było, jednocześnie pielęgnowałam włosy zgodnie z zasadami CG. Po prosu henna nie jest dla każdego i osobiście nie sądzę bym jeszcze kiedyś zaryzykowała jej używania... a tobie pięknie w tej wyrazistej bieli...aż żal ją tracić
Krótsza fryzura była świetnym pomysłem, bardzo do Ciebie pasuje, tak samo jak kolczyki których na twoim miejscu bym się nie pozbywała, ew. tego z wargi. Nie masz szczególnie inwazyjnie wyglądających piercingowych cudów, więc nie kombinowałabym z wyjmowaniem czegokolwiek. Zostań pięknie alternatywna i alternatywnie piękna
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując