Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-23, 08:31   #166
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: dziwaczna cera BAAARDZO MIESZANA - dziewczyny co z tym zrobic?? HELP!!

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
no dla mnie to juz norma,ze przed makijazem musze pozrywac ta najbardziej odstajaca sam anie wiem juz kupilam physiogel to mnie szczypie buzia po nim a co do dermatologow to eh bylam juz u takiego co 3 godziny w kolejce czekalam,podobno najlepszy, potem lykalam tabletki strasznie drogie chyba o ile pamietam 170zl.ogolnie nic si enie zmienilo
Milk, wiem że odtające suche skórki są wkurzające. Ale nie możesz ich zrywać - możesz się dorobić przebarwień a nawet małych blizn. Proponuję ci taką metodę [o ile peeling enzymatyczny ich nie usunie]: nanieś na twarz większą ilość oliwki [np.Hipp] lub jakiegoś oleju z Mazideł i masuj te miejsca, gdzie występują te suche skórki - trzeba je "zgumkować', tak jak te resztki po gumce do ścierania. Tak zrobisz to najdelikatniej i nie podraznisz skóry. Nadmiar oleju usuń chusteczką. Dobrze to zrobić wieczorem - rani bedziesz miałą nawilżoną i niepodraznioną skórę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora