Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-23, 17:56   #169
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: dziwaczna cera BAAARDZO MIESZANA - dziewczyny co z tym zrobic?? HELP!!

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oo ja tez bym byla zainteresowana pilingami!! mam dwa pytanka: czy do naszej cery lepszy bedzie drobnoziarnisty (tak mi ostatnio zalecila kosmetyczka i kazala go robic raz w tygodniu) czy jednak enzymatyczny ktory mniej podraznia?? i drugie pytanko: jakie konkretnie polecacie Dziewczynki
Ja zdecydowanie wolę enzymatyczny, choć odkryłam ostatnio niezły drobnoziarnisty, z Flosleku, seria przeciwzmarszczkowa Perfekt. Jest fajny, delikatny, kremowy, ma też dobre opinie na KWC. Z enzymatycznych lubię Dermiki Meritum i Polleny Evy z serii lnianej, bardzo tani a efektywny. Dziewczyny chwalą też mazidłowy z bromelainy, ale nie próbowałam.
A w ogóle ostatnio jestem zachwycona pilingiem domowej roboty, z ziół wymieszanych z otrębami owsianymi (powinnam je chyba zmielić,ale mi się nie chciało). Dodałam do tego oleju winogronowego, kilka kropelek olejku pichtowego i już! Po wykończeniu tych pilingów, które mam, przestaję je kupować.
BTW: Może któraś z zaawansowanych wizażanek podzieli się przepisem na piling z kapsułek ananasa, bo coś mi się obiło o uszy, ale nie mogłam znaleźć, o jakie dokładnie kapsułki chodzi.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora