Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-23, 21:05   #777
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez karolinka123 Pokaż wiadomość
witam
bardzo mi sie podoba ten watek gdyz kazdy producent zachwala swoj produkt a sklad ktory jest po lacinie prawie kazdej z nas nic nie mowi
Dlatego chcailabym sie dowiedziec czegos na temat podkładu matująco-wygładzającego Lirene Dermoprogram City Matt
Interesowalo by mnie czy pasuje do cery tlustej/mieszanej
Składniki:
Aqua,Cyclomethicone,Polym ethyl Methacrylante,Glycerin,Ce tyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone,Polyglyceryl-4 Isostearate,Nylon-12,Sodium Chloride,Beeswax(Cera Alba),Magnesium Sulfate,Tocopheryl Acetate,PEG-8,Tocopherol,Ascorbyl Palmitate,Citric Acid,Ascorbic Acid,Isopropyl Titanium Triisostearate,Phenoxyeth anol,Mathylparaben,Benzoi c Acid,Dehydroacetic Acid,Parfum,Linalool,Hydr oxyisohexyl-3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Alpha Isomethyl Ionone,Limonene,Benzyl Bezoate,Benzyl Salicylate,Haxyl Cinnamal,Butylphenyl Methylopropional,Coumarin ,Geraniol,Hydroxylocitron ellal,Citronellol,Isoeuge nol,Eugenol,Cl 77891(Titanium Dioxyde),Cl 77489 (Iron Oxide), Cl 77491 (Iron Oxide), Cl 77492 (Iron Oxide), Cl 77499 (Iron Oxide)

Z gory dziekuje za opisanie składu
Cytat:
Napisane przez K.o.l.a. Pokaż wiadomość
To ja sie dołączę do prosby o analize skladu
Podkłąd powinien mieć właściwości matujące dzięki zawartości silikonów, srobii i nylonu. Ma jednak także i skłądniki kwasowe, więc skóry przesuszone kuracjami antytradzikoweymi/ kwsowymi, retonidowymi może sciągać, moze podkreslac odtające suche skórki. ZApychac nie powinien, ma emolienty, ale wg mnie "bezpieczne".
L_V jest offline Zgłoś do moderatora