Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-31, 22:38   #1330
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie włosów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Embrassement Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Dzisiaj zostały dostarczone do mnie preparaty. Otworzyłam te buteleczki, ale nie czułam żadnego drażniącego zapachu, o którym piszecie. Oczywiście nie pachnie to pięknie, ale też nie jakoś szczególnie drażniąco. Ogólnie nie jestem jakaś strasznie wrażliwa na różne zapachy, więc może dlatego? Zamawiane było od leoberta, a z opinii tutaj czytałam, że jego preparaty są w porządku.
I jeszcze jedno pytanie. Czy na włosach do połowy pleców wystarczy 75ml? Czy zamówić jeszcze dodatkowo 50 ml? Czytałam na blogu anwen (pewnie większość z was zna), że jej starczyło 1/3 opakowania na 2 zabiegi. A jak robiła zabiegi to jej włosy były dłuższe od moich obecnych.
preparaty w buteleczkach tak nie śmierdzą - dopiero przy suszeniu pod chyba wpływem ciepła wychodzi ten drażniący zapach

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nicola28 Pokaż wiadomość
witam jezeli mozecie napiszcie jakich szamponow i odzywek uzywacie po zabiegu Encanto ?

i gdzie najlepiej je kupic
Czytaj 1 post
Rossmann , natura , hebe itp
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora