Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodni sprzedawcy z Allegro (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-01, 13:50   #1607
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Wiarygodni sprzedawcy z Allegro

dziewczyny, przyszłam przestrzec przed sprzedawca z all z listy polecanych, chodzi mi o perfumerie INDIZIO.
W środę tydzień temu zamówiłam u nich perfumy na prezent dla mamy. Cisza, więc w piątek napisałam maila kiedy moge się spodziewać wysyłki. Dostałam odp, że nie otrzymali pieniędzy, odpisałam im, że wpłaciłam w środę i na pewno są. Zaraz otrzymałam maila, że pieniądze dotarły i w ciągu 24h wyślą towar. Więc czekam..
Wtorek wieczorem żadnej informacji o wysyłce niet, więc napisałam kolejnego maila z pytaniem co z moim zamówieniem. Pani ze zdziwieniem mi napisała, że w poniedziałek wysłano i czy nie dostałam żadnej informacji. Odpisałam że nie, Pani na to że sprawdzi.. czekam kilka h, na lekkim wkurzeniu już napisałam kolejnego maila, czy raczyła sprawdzić.
Odpowiedzi od Pani: tak, paczka dzisiaj zostanie wysłana i najpóżniej dziś lub jutro otrzymam maila z nr paczki. To czekam, dziś dalej nic, więc pisze kolejnego maila.
Na co Pani odpisała że moja paczka zaginęła!! Ja się pytam kiedy, ta rzekoma z poniedziałku, czy ta wczorajsza?! no śmiech na sali, zwłaszcza ze perfumy na prezent.
Zaproponowano mi zakup mniejszej pojemności, bo 100ml które zamówiłam już nie mają lub anulowanie zamówienia.
Chyba nie muszę mówić co wybrałam? dodałam jeszcze tylko, że mam nadzieje, że zwrot gotówki będzie trwał krócej niż szukanie rzekomej paczki.
Śmiech na sali.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując