Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-03, 22:21   #871
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ciekawie by było mieć taką niespodziankę, ale chyba większośc rodziców się jednak nie decyduje na to.

Nie wiem sama myślałam może o SVR Provegol: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html - ma dobre opinie i już kiedyś mnie kusił. Na razie mam jeszcze 2/3 Cleanance, więc myślę że do września/października jednak mam spokój.

Czy Ty dalej pracujesz od 11?

U nas teraz jest program praktyk letnich i też czuję się staro.
Ja bym nie chciała wiedzieć

Miałam bardzo dawno temu miniaturkę w tym śmiesznym opakowaniu. Też na razie nie mam ciśnienia. Jeszcze Mixa mi chodziła po głowie, ale składy takie typowo L'Orealowe więc sobie ją wybiłam skutecznie

tak

To wiesz o czym mówię.

Fajnie było na OFF-ie, w całości byłam na Woods, Smashing Pumpkins i Wodeckim we współpracy z Mitch & Mitch i to oni chyba największe wrażenie na mnie zrobili

Przegapiłam umówioną wizytę u dentysty 2 tyg temu, w pon spróbuję umówić się znowu. I do fryzjera muszę (tym razem zetnę więcej niż 10 cm). I do gina rutynowo. I USG tarczycy zrobić. Chciałabym tę listę odhaczyć w sierpniu, ciekawe jak mi to wyjdzie
A, i jeszcze dowód nowy wyrobić, bo mi się pod koniec czerwca skończył I tak moja mama jest lepsza, bo jej się skończył rok temu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując