Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-07, 13:56   #1468
CarmineRose
Zadomowienie
 
Avatar CarmineRose
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 776
Dot.: Odp: 364 dni do następnego Sylwestra! W 2013 moc będzie z nami!!! :)

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
Naprawdę? zazdroszczę
ja dopiero dziś wyszłam troszkę na słońce. Po całym tygodniu siedzenia w budynku przy sztucznym świetle muszę przyzwyczaić skórę (i głowę) do słońca...
U mnie od kilku tygodni grzeje od samego świtu do zachodu. Nie ma szans, żeby w drodze na zakupy coś nie zarumieniło. Ja już mam powoli dość. Nie mam co robić:/ Na rower w taki upał nie pójdę, bo by mnie zbierali z asfaltu po kilku kilometrach. Brakuje mi pracy.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
wow! brawo! ciałko zaraz będzie jędrniejsze i szczuplejsze
Właśnie nie bardzo, bo od kiedy jeżdżę, to pałaszuję więcej żarcia - no bo przecież spalę Jak się okazuje, nie do końca tak to działa.
Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
nie...
dziś widziałam się z moją koleżanką, z którą znamy się jak łyse konie, ale nie widzimy się zbyt często ostatnio. Opowiedziałam jej jak to eks się do mnie odezwał i ona na to (w życiu bym się tego po niej nie spodziewała) żebym się spotkała i dała sama sobie szansę oceny sytuacji.
Że może nie można skreślać człowieka skoro byliśmy szczęśliwi (oczywiście jeśli ja tego chcę), żebym kiedyś nie żałowała swojej decyzji...
sama nie wiem. nie wiem czy chcę. Generalnie to wrzuciłam na luz i jakoś mi to trochę wisi i powiewa. Ja po prostu chciałabym być szczęśliwa... i nie wiem czy potrafię wyobrazić sobie 'nas'...
Jeżeli bliska osoba Ci tak doradza...

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
no cóż.. trzeba Ci jeszcze trochę czasu ale przynajmniej miałaś konfrontację, wiesz czego się po sobie spodziewać. Ja tego nie wiem...
Następne podobne spotkanie we wrześniu. Już teraz mną wzdryga.

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
uuuUuuuUuuu
wakacyjny flircik.. powodzenia i zdawaj nam relację na bieżąco!
Skończył się szybciej niż myślałam: facet ma dziewczynę Takich powinno się znakować.
__________________
KOBIETY dla KOBIET czyli KOBBIECIARNIA

A może by tak coś zmienić

CarmineRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując