Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 07:39   #4452
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.II

Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
quleczka niski stosunek lh do fsh może świadczyć o niewydolności przysadki, ale żeby tak nagle z zawyżonego stosunku do zaniżonego przeszło, to jakoś to bardzo dziwne jest.
Wiem, ze normalnie o czyms takim swiadcza. Do tego moja wysoka prolaktyna tez moze miec zwiazek z przysadka bodajze.

No wlasnie dziwne jest to, ze w 2 tygodnie taka zmiana Ja zawsze juz za 4 razy w ciagu ostatniego roku mialam to badane i zawsze mialam powyzej 1 ( raz 1,3, raz 1,5, a raz nawet wyzej)..ale zawsze badalam na poczatku cyklu.

To teraz jest w drugiej fazie cyklu po raz pierwszy. W pierwszym cyklu po ostatawiniu androcuru...moze one jest winny oby...

Stosunek stosunkiem...on to dziwny jest ale do tego jeszcze dodatkowo oba sa nagle sporo ponizej normy. Wyniki typu 0,3 i 0,7 przy normie od 2 bodajze. A te 2 tygodnie temu byly w normach normalnie. Byly tak 10-20 razy wyzsze.

Ehh, cos czuje, ze czeka mnie powtorzenie tych badan

Niestety cera juz pokazuje mi jak bedzie wygladac bez androcuru A wizyta z wynikami u endo dopiero w polowie wrzesnia...wole nie myslec jak wtedy moja skora bedzie wygladac....i co z wlosami. One na razie nie leca gorzej niz lecialy, choc dobrze tez nie jest.


---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kolamara Pokaż wiadomość
Pod tym względem szampon Node nawet się spisał.
A ktory node mialas? Ten zwykly? -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...d-shampoo.html

Ja kiedys mialam ten node ds+ ale to dawno bylo...i ciezki stan wtedy mialam i jakos nie pomogl https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-node-ds-.html

Teraz wzielam sie za kerium ds bo akurat probki dostalam od lekarki Z opisu ma dzialanie dosc podobne do tego node ds+

Edytowane przez quleczka
Czas edycji: 2013-08-08 o 07:42
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora