Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 09:30   #3951
justyss
Wtajemniczenie
 
Avatar justyss
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ......:.....
Wiadomości: 2 754
Dot.: Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
tak, a najlepiej zainstaluj sobie kolczyk ołowiany w miedzianym płaszczu za pomocą Glocka.

Dżizajs, kurna, ludzie, weźcie mnie nie osłabiajcie, SREBRO?! Na niezagojony pępek?! Spirytus?! Tribiotyk?! Odechciewa mi się Ci w jakikolwiek sposób pomagać, skoro sama nie chcesz sobie pomóc, cofajac wątek parę stron do tyłu... Jestes chyba niepoważna, a napewno nieodpowiedzialna...

adoosienka, jak zagojony, to nie widzę problemu, chociaż byłabym ostrożna. Kurna, nie lubię udzielać rad co do chodzenia na baseny itd. bo w sumie to jest strasznie delikatna sprawa i niektórym sie zaczyna babrać po takiej wizycie. Sauna dopiero wtedy, gdy możesz wyjmować kolczyk na czas wizyty.

miss, (co do wypowiedzi z poczatku strony) - popieram.
nie denerwuj sie ja mam zagojony pepek przebijalam rok temu teraz sie otwarl tylko a tak w ogle co z ciebie za ekspertka ze nie wiesz ze trzeba uzywa spirytusu zeby wysuszyc i ty w tym momecie przesadzasz jak nie wiesz takich rzeczy wiec sie zastanow 2 razy jak cos tu napiszesz



ps dziekuje dziewczyny za pomoc
justyss jest offline Zgłoś do moderatora