Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-17, 13:09   #59
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ślicznie, ślicznie, ślicznie! Cudną urodę masz.
Też mam ostatnio manię z lumpeksami, szczególnie jednym. W przeciągu dziesięciu dni przyniosłam z niego sweterkową sukienkę, cztery bluzki, tresik i w zasadzie nie pamiętam co jeszcze... Nie jest dobrze.
Dziękuję, ale czy taka cudna to nie wiem . Chyba zbyt lalkowata nawet jak ubiorę dres to tak wyglądam .

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Wtrącę się

Czy ktoś kiedyś zwrócił Wam uwagę, że jesteście "plastikowe", bo się spostrzegł, że nosicie dopinki? Nie pytam o rodzinę, czy znajomych, bo ich zdania nie zawsze są... No. Pytam o kompletnie obcych ludzi. Jakieś wytknięcie palcami, szepty, itp.?
Heh, jak zaczęłam pracować i byłam na szkoleniu to dziewczyny nie komentowały ale potem za moimi plecami robiły wielką aferę z tego a gdybym im nie powiedziała to by się ani nie zorientowały. Śmieszne to trochę ale na głupotę ludzką nic nie poradzę. Dbam o siebie, lubię mieć długie włosy, przede wszystkim ważne że są zadbane. A jak ktoś ma jakiś problem do tego to już jego sprawa. Spotykam się z uwagami nawet czy ja coś w ogóle jem bo taka chuda jestem . Czasem już chamsko odpowiem że jem, ale znam umiar w przeciwieństwie do innych . Z włosami tak samo. Ludzie zawsze będą gadać. Jesteś zadbana - gadają, idzie fleja ulicą i też gadają .

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Wcale, ale to wcale nie pasuje do Ciebie ten nick
Kojarzyłaś mi się z taką hardą kobietą w czarnych włosach
A tutaj delikatna dziewczynka
A celowo był nick dobierany tak, by się nie kojarzył z osobą
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2013-08-17 o 16:13
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując