Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-28, 18:07   #813
Monika00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 24
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Widze, że Dax ma tu powodzenie
Ja też z wielką prośba do specjalistek

Kupiłam krem dla dziecka: Dax Cosmetics Ochroony Krem na slonce dla dzieci i niemowlat 30UVA/UVB.

Poniewaz mam bardzo podatna na zapychanie i jednoczesnie wrazliwa skore chcialabym sie dowiedziec, czy ten krem nadalby sie i dla mnie do twarzy na lato. Jako, ze jest dla niemowlat to niepowinno byc problemow z podraznieniem (chyba ) Ale co z zapychaniem? i jak z filtrami u tego Pana Z tego co wyczytalam z artykule Pani Basi, to ma jakis filtr UVA.. no ale czy on dobry jest? Bede bardzo wdzieczna za pomoc .

Sklad: Aqua, Isodecyl Neopentanoate, Disopropyl Sebacate, Lauryl Lactate, Glyceryl Stearate, Steareth-25, Ceteth-20, Stearyl Alcohol, Octyl Methoxycinnamate, 4-Methyl-benzylidene Camphor, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Propylene Glycol, Nymphaea Coerulea, Dimethicine, Caorylic/Capric Triglyceride, Carbomer, Disodium EDTA, Triethanolamine, BHA, Ethyparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2Nitropropane-1, 3-Diol, Parfum
Monika00 jest offline Zgłoś do moderatora