Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-21, 14:17   #3478
zyskowa
Zakorzenienie
 
Avatar zyskowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 344
GG do zyskowa
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Odpisuję na każdy komentarz, od dłuższego czasu wiem, że jednak to ma znaczenie i sama także zwracam na to uwagę. Co więcej wracam na dany blog i zerkam jak zachowuje się Autor/ka bloga. Jakiś czas temu przy okazji cyklu Poznajmy się była poruszona ta dyskusja i okazało się, że każdy lubi być wysłuchany nawet jeżeli mam odpowiedzieć tylko uśmiechem. Mnie to nic nie kosztuje a dla drugiej osoby to może być ważne.

Staram się rozmawiać przez komentarze i sama lubię taki rodzaj dialogu

Może nie zawsze mieszczę się w czasie, ale staram się być na bieżąco i trzymam się tego. Uciekam z blogów gdzie to istnieje w formie wybiórczej
Cytat:
Napisane przez gagateczkaaa Pokaż wiadomość
Póki co odpowiadam na wszystkie komentarze, bo wychodzę z założenia, że skoro ktoś mi poświęcił czas to czemu ja mam tego nie robić. Poza tym mój blog jest jeszcze stosunkowo młody, więc tych komentarzy nie ma aż tyle, żebym tego nie była w stanie ogarnąć.
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość

Ja staram się na wszystkie. Czasem pytam o coś na innych blogach i mimo pytania nie dostaje odpowiedzi To dopiero bulwersuje
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ja odpowiadam na pytania i czasem na rozbudowane komentarze które w jakiś sposób mnie zaciekawiły. Nie widze sensu pod każdym"super" pisać "dzięki: nic nie wnosi, i mysle, ze taka osoba nie oczekuje odpowieedzi
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Ja nie chciałam, żeby ktoś pomyślał, że chcę sobie nabijać liczbę komentarzy, więc przestałam, tym bardziej, że większość dziewczyn nie wraca i nie odpisuje nic pod moją odpowiedzią
__________________
zyskowa jest offline Zgłoś do moderatora