Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-22, 10:15   #968
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
myślisz, że będą wystawione, czy dopiero jak kasjer wyjmie i w pośpiechu przy kasie trzeba będzie wybierać?
kolory mogą być ładne, bo miniaturek nie sprzedają solo tylko w tych kostkach z kolekcjami limitowanymi, a limitki to zawsze co innego

zerknę na nie w S., Ty jaki kolor testujesz?
Myślę, że będą przy kasie niestety.

Ja testuję 5, mam białą twarz, a resztę ciała trochę opaloną i 5 jest idealna na ten moment. wcale nie jest bardzo ciemna, a idealnie żółciutka.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie ma czego ladna to ona była 4 lata temu a teraz już jej nie lubię.

Nie wiem, chyba myślę że bardziej przy kasie, zwłaszcza że to nie jest coś co jest standardowo w sprzedaży.
Niech się ktoś wybierze sprawdzić, ja w tym tygodniu odpuszczam.
A ja jestem bardzo zadowolona ze stanu mojej cery, od maja cały czas używam filtra 50+ i widzę kolosalną różnicę w stanie skóry! W tej chwili testuję ten Teint Couture, bo nie chciałam robionej próbki zostawiać na zbyt długo, a tak to nakładam na filtr tylko Almost Powder z Clinique. I jestem super zadowolona.
Nie sądziłam, że kiedyś to napiszę, ale filtry górą!

Podzielam Twoje zdanie, ja być może dziś się wybiorę, bo wyskoczyło mi wolne popołudnie, a pogoda sprzyjająca, więc gdybym tam dotarła, to dam znać.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując